JETESË GJALLËRUESE

Zbuloni stilin e jetës së shëndetshme dhe paqësore në Parkview Residence, një kompleks rezidencial mahnitës me apartamente të dizajnuara me përpikëri, duke filluar nga njësitë komode me 1 dhomë gjumi deri tek dhomat e bollshme me 3 dhoma gjumi. I vendosur në mënyrë të këndshme ngjitur me parkun qendror, ky projekt risjell magjinë e përjetshme të arkitekturës neoklasike me një përshtatje të arkitekturës bashkëkohore. Këtu, banorët do ta gjejnë veten në një oaz të sofistikimit, duke jetuar një jetë active në harmoni me natyrën

PAMJE MAHNITËSE
JETESË GJALLËRUESE
KRYEVEPËR ARKITEKTURORE
Komoditete & Galeri
Pamje nga parku
Pamje nga bulevardi
Plazhe ranore
Palestër
Pishinë
Dyqane restorant dhe kafe
Afërsia me rrugët kryesore
Vendparkim për biçikleta
Edit Content
Edit Content
Edit Content

REGISTER INTEREST

© 2023 All Rights Reserved