Register Interest

"*" indicates required fields

Hidden
Keep me updated on news and offer
I agree to receive notifications on WhatsApp
Hidden
Hidden
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
NEED ANY ASSISTANCE? LET’S TALK.
Arrow

Durrës Yachts & Marina

Përvojë unike mesdhetare

Durrës Yachts & Marina është ndër destinacionet më gjallëruese në rivierën e Adriatikut, e cila ofron pamje nga bregdeti dhe mikpritje, blerje luksoze, ushqim dhe përvoja argëtuese.

 • Hotele të jashtëzakonshme në bregdetin e Adriatikut
  Hotele të jashtëzakonshme në bregdetin e Adriatikut
 • Pamje nga ballkoni juaj që të lënë pa frymë
  Pamje nga ballkoni juaj që të lënë pa frymë
 • Kafene, restorante të klasit botëror
  Kafene, restorante të klasit botëror
 • Grumbullime me stil dhe shije luksi
  Grumbullime me stil dhe shije luksi
 • Zonë urbane moderne
  Zonë urbane moderne
 • Jetesë e qëndrueshme me cilësi të lartë
  Jetesë e qëndrueshme me cilësi të lartë
About Image
SHKARKONI BROSHURËN Arrow Arrow
Marina & Yacht Clubs
Hotel & Resorte luksoze
Rezidenca marke
Rezidenca në plazh
Qendër për trajtime spa & rehati
Ushqim & modë
Klubet e plazhit
Muzikë & kulturë
Art
Qytet i zgjuar
Parqe me gjelbërim
Qytet i qëndrueshëm
Siguri
Klubet e fëmijëve

Personi që i realizon të gjitha keto

Mohamed Ali Alabbar

Projekti Durrës Yachts & Marina drejtohet nga Grupi i Shoqërive Eagle Hills, ku Mohamed Alabbar është kryetari i Grupit. Grupi është përgjegjës për disa nga zhvillimet më ikonike, inovative dhe elitare në botë.

Pjesë e udhëtimit

Qendra e Dubait
Qendra e Dubait
Marina e Dubait
Marina e Dubait
Dubai Hills (Kodrat e Dubait)
Dubai Hills (Kodrat e Dubait)
Qendra tregtare e Dubait
Qendra tregtare e Dubait
Dubai Creek (Krah deti i Dubait)
Dubai Creek (Krah deti i Dubait)
Belgrade Water Front (Beogradi ne Ujë)
Belgrade Water Front (Beogradi ne Ujë)
Marassi Al Bahrain
Marassi Al Bahrain
EMIRATES HILLS
EMIRATES HILLS
Boulder Hills India
Boulder Hills India

Eagle Hills

Me shifra

Path 25435
11
SHTETE
noun-hotel-1237206 (2)
7K
HOTEL KEYS (ZINXHIR HOTELESH)
noun-hotel-1237206 (2)
36
Hotele
noun-residence-1833459 (1) (1)
3K
REZIDENCA MARKE
noun-sea-view-3869131 (2)
23K
BANESA
noun-mall-3795856 (1)
3
QENDRA TREGTARE

Rezidenca me pamje nga plazhi

E vendosur në breg të detit, rezidenca Beach Views do të ushqejë shpirtin tuaj me pamjet e saj të oqeanit që të lënë pa frymë.

Me komoditetet e saj moderne, kjo rezidencë verbuese garanton përvojën më të lartë të jetesës.

Pajisjet

Icons
Palestër luksoze
Icons
Bare dhe restorante
Icons
Pranë “Adresa Resort Beach”
Icons
Pishinë
Icons
Qendër fitnesi
Icons
Kënde lojrash
Icons
Apartamente me pamje nga deti
Icons
Parqe
Icons
Vendparkim për biçikleta
Icons
Klubi i banorëve
Icons
Klubi i plazhit
Icons
Qendra argëtuese