SHIJONI STILIN E JETESËS NË BREGDET

Një rezidencë e re e mrekullueshme, e vendosur përgjatë bulevardit magjepsës të Durrës Yachts & Marina, është në pritje të gjithkujt që është në kërkim të imazhit të një jetese të sofistikuar në bregdet. Rezidenca Bayside, e cila ndodhet vetëm disa hapa larg nga marina, parku dhe shëtitorja gjallëruese, ofron një mënyrë jetese të jashtëzakonshme, ku mbizotëron qetësia dhe rehatia

PRANË PLAZHIT
PRANË MARINËS
AMBIENT MIQËSOR
Komoditete & Galeri
Shtëpitë e qytetit
Pishinë
Bare dhe restorante
Palestër modern
Kënde lojrash
Qendër argëtimi
Beach Club
Afërsia me rrugët kryesore
Edit Content
Edit Content
Edit Content

REGISTER INTEREST

© 2023 All Rights Reserved

Register Interest

    REGISTER INTEREST

    Keep me updated on news and offer

    I agree to receive notifications on WhatsApp