Rregjistohuni nëse jeni të interesuar

"*" indicates required fields

Hidden
Hidden
Më mbaj të informuar me të rejat dhe ofertat
I agree to receive notifications on WhatsApp
Hidden
Hidden
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Call

Beach Views Residence

E vendosur në breg të detit, Beach Views Residence do t’ju ushqejë shpirtin me pamjen e saj nga deti që të lë pa frymë. Me komoditetet e saj moderne, kjo residencë verbuese garanton përvojën më të lartë të jetesës.

Learn More Arrow Arrow
Icons
Infinity Pool
Image

Një pishinë pafundësie për qetësinë tuaj mendore

Icons
Apartamente perballe plazhit
Image

Ndjeni flladin e bregut të Adriatikut

Icons
AMBIENTE TË BRENDSHME LUKSOZE
Image

Jeta rezidenciale e ridizajnuar

Shërbimet

Icons
Palestër luksoze
Icons
Bare dhe restorante
Icons
Address Beach Resort
Icons
Pishinë
Icons
Qendër fitnesi
Icons
Kënde lojrash
Icons
Apartamente me pamje nga deti
Icons
Parqe
Icons
Vendparkim për biçikleta
Icons
Klubi i banorëve
Icons
Klubi i plazhit
Icons
Qendra argëtuese