Bashkëjetesa me natyrën – Forma më e lartë e lumturisë

Beach Views Residence

Zgjohu i magjepsur pranë luksit të buzë detit. Një përshtatje unike e jetesës së qetë, vendndodhjes premium dhe stilit luksoz të jetesës pranë detit. Një vend për tu quajtur shtëpi.tag icon

Palestër Luksi

tag icon

Bar & Restorante

tag icon

Afërsi me ‘Address’ Hotel

tag icon

Pishinë
Infinity

tag icon

Apartamente me pamje nga deti

tag icon

Parqe

line Apartamente Unike

Koncept i ri i jetesës rezidenciale

Beach Views mirëpret çdo banor dhe vizitor në hollin ekzotik me dekorime druri, ku mund të gjeni zonën e recepsionit, palestër bashkëkohore, pishinë infinity dhe siguri 24-orëshe.

about-property


Gallery

Vendndodhja